Miles&Smiles Mil Puan Satış

Miles&Smiles, Türk Hava Yolları ve Garanti Bankası gibi iki dev kuruluşun ortaklaşa imza attığı bir kredi kartı programı. Türk Hava Yolları özel yolcu programı sayesinde, sürekli uçuş ihtiyacı olan kişiler için hazırlanmış bu kredi kartı, birçok özeliği aynı anda barındırıyor. Yapılan tüm harcamalardan kazanılan mil puanlar, kredi kartının türü, harcamanın yapıldığı sektör, Türk Hava Yolları yolcu statüsüne göre değişen oranlara sahip. Buna göre mil puanı toplama oranınız sürekli bir şekilde artış da gösteriyor. Ancak biriken mil puanların her zaman kullanılması mümkün olmuyor. Havayoluna ihtiyaç duyulmaması, ya da biriken puanın ihtiyaç duyulandan fazla olması gibi durumlarla sıklıkla karşılaşılıyor. Bu gibi durumlarda, belirli bir zaman sınırlaması da olan mil puanlar, kullanılmadığı için silinebiliyor. Miles&Smiles Mil Puan Satış programımız, bu sorunlara net bir çözüm oluşturmak amacıyla geliştirilmiş bir program.

Miles&Smiles Mil Puan Satış Programı Nedir?

Miles&Smiles Mil Puan Satış programı, kredi kartıyla harcamalara karşılık olarak, otomatik bir şekilde biriken ancak kullanılamayan mil puanların,  değeri karşılığında barter sistemiyle ve nakit karşılıkla takas edilmesidir. Havayolu sektörünün farklı alanlarında ve farklı pozisyonlarda aktif olarak faaliyet gösteren teknik bir ekipten oluşan kuruluşumuz, sektörle ilgili geniş deneyim ve birikimlerini çözümsel anlamda kullanıcıların hizmetine sunuyor. Kredi kartı özellikleri ve sahip olduğu avantajlar nedeniyle, yoğun bir şekilde harcama yapılan Miles&Smiles kredi kartları, bu harcamalara bağlı olarak sürekli bir şekilde mil puan biriktiriyor. Çoğu zaman ihtiyaç fazlası olarak ve atıl bir kaynak şeklinde bekleyen bu mil puanlar, belirli bir zaman sınırlaması nedeniyle siliniyor. Bu atıl kaynağı aktif bir kaynağa dönüştürmek istediğinizde başvurabileceğiniz iletişim kanallarımız sayesinde, süratli bir şekilde mil puanlarınızı nakit karşılık veya akıllı cihaz satın almak için kullanabiliyorsunuz.

Miles&Smiles Mil Puan Satış Programı Güvenli mi?

Miles&Smiles Mil Puan Satış yasal bir zeminde ve yüksek güvenlik önemleriyle gerçekleştiriliyor. Yüksek yazılım güvenliğinin yanı sıra, kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği garanti altına alınıyor. Bu alanda sunulan Miles&Smiles mil puanı barter hizmetlerimizden faydalanan, binler düzeyinde ki memnun müşteri portföyümüz bulunuyor. Bugüne kadar sağladığımız hizmetlerin referansıyla, sürekli daha nitelikli çözümler ortaya koymaya çalışan ve alanlarında uzmanlaşmış bir teknik personel avantajına sahibiz.

Miles&Smiles kredi kartı garanti bankasının, bankacılık alanında ki birikiminin, Türk hava yollarının sektörde ki birikimiyle birleştirilmesi sonucunda geliştirilmiş bir kredi kartı programıdır. Bu özellikleri yüksek oranda ve hızlı bir şekilde mil puanı biriktirilmesine olanak tanır.  Çoğu zaman ihtiyaç fazlası olarak biriken bu mil puanlar, belirli bir zaman sınırlamasına sahiptir ve kullanılmadığında silinir. Bu kapsamda hak ettiğiniz bir kaynak olan mil puanlarınızı Miles&Smiles Mil Puan Satış programımız aracılığıyla aktif bir kaynağa kolaylıkla dönüştürebilirsiniz.

Miles&Smiles Mil Puan Takas Sistemi

Barter adıyla bilinen ve en eski ticaret yöntemlerinden iri olan takas sistemi, Miles&Smiles Mil Puan Satış işlemleri sırasında kullanılan sistemdir. Bu sayede kolayca ihtiyaç alanına aktarılan mil puanlar, biriktirmiş kişi için özel bir avantaj ve aktif bir kaynak haline dönüşür. Mil puanlarınızı nakit karşılığı satabilir veya piyasa fiyatlarına sahip, alanının en özel markalarından oluşan seçki içerisinde akıllı cihaz karşılığı kullanabilirsiniz. Blackbery, İphone, Samsung gibi en ünlü ve en ileri teknolojiye sahip akıllı cihazlar, mil puan takas sistemimiz içerisinde sunulan ürün portföyünde yer alırlar. Miles& Smiles mil puanı satışı, Miles&Smiles mil puanı takası gibi ihtiyaçlarınız için, platformumuzda bulunan iletişim kanalları aracılığıyla tarafımıza ulaşabilirsiniz.

Kategoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat