Miles&Smiles Mil Puan Takas

Miles&Siles kredi kartları, Türk Hava Yollarının özel yolcu programının doğal üyeliğini sağlayan kartlardır. Yapılan tüm alışverişlerde kullanılan kredi kartları, harcamaların oranına göre mil toplanmasını sağlar. Toplanan bu mil puanlar, Türk Hava yolları özel yolcu programının tüm avantajlarından yararlanılmasını sağlar. Ancak ihtiyaç nispetinde mil puanın toplanması zaman aldığından ya da bazı kişilerin uçma ihtimalinin olmamasından dolayı mil puanlar sürekli birikir. Biriken mil puanların uçak biletine dönüştürülememesine rağmen, kullanılamayan bir kaynak olarak beklemesine neden olur. Miles&Smiles Mil Puan Takas sistemi, bu puanların işinize yarayacak şekilde kullanılmasını sağlayan bir avantaj oluşturur.

 

 

Mil Puanları Barter sistemiyle Takas Edebilirsiniz

Bu birikmiş mil puanlar, başka kişilerin ihtiyaç duyduğu kullanılabilir bir kaynakken, kart sahibinin ihtiyaç duymaması nedeniyle kullanılmadan bekler. Miles&Smiles Mil Puan Takas sistemimiz sayesinde, birikmiş mil puanlarınızı akıllı cihaz modelleriyle değerinden takas etme şansı elde edebilirsiniz. Ekonomik değeri oldukça yüksek ve aynı zamanda kullanım alanı çok geniş olan Blackberry, İphone, Samsung ve benzeri akıllı cihaz modelleri, Miles&Smiles Mil Puan takası sistemimiz sayesinde tercihiniz doğrultusunda takas edebilirsiniz.

Olağan yaşam koşullarında sürekli kullandığımız kredi kartlarımız, yaşam standartlarımızı sürdürmemiz açısından önem taşırlar. Miles&Smiles kredi kartlarının, her alış verişte topladığı mil puanlar, zamanla ciddi birikimler haline dönüşür. Ancak çok büyük bir çoğunluk bu mil puanları kullanacak alan bulamadığı için, atıl bir kaynak olarak kalırlar. Bu aşamada birikmiş mil puanların işinize yarayacak şekilde bir artı ürüne dönüşmesini sağlayan Miles&Smiles Mil Puan Takas sistemimiz, mil puanlarınızın değeri üzerinden akıllı cihazlarla takas edilmesini sağlıyor.

 

 

Takas ( Barter ) Sistemi Nasıl çalışıyor?

Miles&Smiles Mil Puan Takas sisteminde, web platformumuz aracılığıyla veya doğrudan çağrı merkezimiz aracılığıyla, müşteri temsilcilerimize ulaşmanız gerekiyor. Miles&Smiles kredi kartınızda birikmiş mil puanların miktarının analiz edilmesi sonrasında, özelliklerini web platformumuzdan da inceleyebileceğiniz, ihtiyacınız olan veya beğendiğiniz akıllı cihazlardan herhangi biri ya da birkaçını tarafımıza iletiyorsunuz. Mil puanlarınızın karşıladığı oranda akıllı cihaz tercihi yapabilirsiniz. Bu aşamadan sonra Miles&Smiles Mil Puan Takası sistemimiz devreye giriyor ve mil puanlarınızı bize transfer ederek, istediğiniz akıllı cihaz ürünlerini alabiliyorsunuz.

 

 

Miles&Smiles Mil Puan Takası Sistemi Hakkında

Global olarak faaliyet gösteren firmamız, havacılık sektörünün hemen her kademesinde, uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve deneyimlere sahip, profesyonel bir kadro tarafından oluşturulmuştur. Sektörün ve tüketicilerin ihtiyaç yapısını detaylarıyla bilen ve bu alanda çözümler geliştiren firmamız, Miles&Smiles Mil Puan Takas sistemi sayesinde, herkesin memnun olacağı bir çözüm ortaya koyuyor.

Atıl durumda olam Miles&Smiles kredi kartı mil puanlarının, işe yarar bir şekilde Miles&Smiles Mil Puan barter yöntemiyle takasını sağlıyoruz. Bir tür ürün takası yöntemi olan barter sistemi, binlerce yıl sonra yeniden giderek artan bir şekilde kullanılmaya başlanmış durumda.

 

 

Takas İşlemi Ne Kadar Sürer?

Bize başvurunuzun ardından yapılan Miles&Smiles mil puan analizi ve sizin akıllı cihazlar arasında yaptığınız seçim aşamasına paralel olarak, Miles&Smiles Mil Puan barter işlemleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Mil puanlarınızın ederi nispetinde, birden fazla akıllı cihaz tercihi yapabilir, tüm mil puanlarınızı kullanabilirsiniz. Ya da tercihinize bağlı olarak, Mil puanlarınızın bir kısmıyla değeri nispetinde akıllı cihaz tercihi yapabilirsiniz.  Yüzlerce memnun müşteri portföyümüz ve alanındaki uzmanlığımız, sunulan hizmetlerimizin kalite güvencesini oluşturan bir bütünlüğe sahiptir. Birikmiş tüm mil puanlarınızı değerinde, Miles&Smiles Mil Puan Takası sistemi sayesinde değerlendirebilir, bir artı ürüne kolay ve hızlı bir şekilde dönüştürebilirsiniz.

WhatsApp chat