Mil Puan Takas

Kredi kartları çağımızın ticari sistemi üzerinde önemli bir işlev yükleniyor. Aktif bir şekilde kullanıma sahip kredi kartları vazgeçilmez özelliklere sahip. Bankaların oluşturdukları çeşitli programlar çerçevesinde, kişilerin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına yönelik özellikler taşıyan kart türlerinden biri de mil toplama olanağı tanıyan kartlardır. Miles&Smiles, Shop&Miles, Maximiles gibi, kredi kartından yapılan her harcamayla birlikte toplanan mil puanlar, doğrudan nakit para gibi değerlendiriliyor ve uçak bileti alımı sırasında ya da, havayollarında ki yan hizmetlerin alımında kullanılabiliyor. Bu sınırlı kullanım kapsamı ise kredi kartı sahiplerinin havayolu ihtiyacının oluşmaması veya ihtiyacından fazla mil puan toplamış olması gibi durumlarda, mil puanların atıl bir kaynağa dönüşmesi sorununu oluşturuyor. Mil Puan Takas sistemi ise ihtiyacınızdan fazla olan tüm mil puanlarınızın barter sistemiyle takas edilmesini ve atıl durumda ki mil puanlarınızın aktif bir kaynağa dönüşmesini sağlıyor.

 

 

Mil Puan Takas Barter Sistemi Nedir?

Havayollarının farklı kademelerinde uzun çalışma yılları boyunca kazandığı deneyim ve birikimlerini, kullanıcı lehine çözümler oluşturmak amacıyla bir araya gelen bir ekip tarafından oluşturulan bir çözümdür. Mil Puan Takas işlemi, mil toplama özelliğine sahip kredi kartlarında toplanmış, ancak kullanılamayan tüm mil puanlarının barter sistemiyle akıllı cihazlara dönüştürülmesini sağlıyor. Takas işlemi birikmiş mil puanlarınızın orijinal değeri üzerinden gerçekleştirildiği için, hiçbir kayıp yaşamıyorsunuz. Barter sistemiyle yapılan takas işlemi, aynı zamanda yasal bir zemine sahip. Bu sebeple herhangi bir güvenlik sorunu yaşamadan, talebiniz üzerini hızlı bir şekilde mil puanlarınızı takas edebiliyorsunuz.

 

 

Mil Puan Takas İşlemi Nasıl Yapılıyor

Web sitemizde bulunan tüm iletişim kanalları aracılığıyla tarafımıza ulaşarak, talebinizi iletmeniz halinde, kredi kartınızın yapısına göre birikmiş olan mil puanlarınız hesaplanıyor. Bu hesaplamanın ardından hangi baret sistemli takas işlemini yapmak istediğiniz belirleniyor. Akıllı cihaz karşılığı takas işlemlerinde, birikmiş mil puanlarınızın akıllı cihazın ederini karşılaması gerekiyor. Akıllı cihazların takas fiyatları, piyasa fiyatlarına göre belirleniyor. Bu aşamada tercih ettiğiniz cihaza göre, mil puanlarınızdan gereken miktar aktarımı gerçekleştirilerek, akıllı cihazınız tarafınıza teslim ediliyor.

Mil Puan Takas işlemleri süratli ve yüksek güvenlik önlemleri altında yapılıyor. Bu sayede kullanıcıların herhangi bir şekilde olumsuz deneyimlerle karşılaşması engelleniyor. Yasal bir çerçevede gerçekleştirilen tüm bu işlemler sonucunda, kredi kartınızda birikmiş ancak kullanamadığınız mil puanları, aktif bir kaynağa ve işe yarar bir hale dönüştürüyorsunuz.

 

 

Mil Puan Takas İşlemi Güvenilir mi?

Yazılım ve alt yapısal olarak yüksek güvenlikle sunulan Mil Puan Takas hizmeti, kullanıcıların aktif olarak kullanamadığı tüm mil toplayan kredi kartları için uygulanabiliyor. Mil puanı takası yapılan kredi kartları, yeniden mil puanı toplamaya devam ediyor. Kredi kartınızı tüm fonksiyonlarıyla kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Mil Puan Takas hizmetimiz, bu alanda oluşan ihtiyaca paralel olarak ortaya çıkmış bir çözümdür. Sektörün ihtiyaçları hakkında deneyim sahibi teknik personellerimiz, çeşitli çözümler geliştirmeye devam ediyor. Mil puanı barter sistemi, uzun zamandır büyük bir sorun haline gelmiş ve zamanla silinen kullanamadığınız mil puanların, değerlerinde ihtiyaçlarınıza yanıt vermesini sağlıyor. Mil puan toplama programlarına göre hazırlanmış kredi kartları, bu puanların her zaman kullanılma olasılığı olmaması ya da ihtiyaçtan çok fazla mil puan toplanması sonucunda, kullanılamayan bir kaynak oluşturuyor. Bunun yanında mil puanların belirli sürelerle sınırlı olması ve bu süreye ulaşmaları halinde silinmeleri, mil puanı takas işlemlerinin yararını daha da fazla pekiştiriyor. Mil puan toplama özelliğine sahip kredi kartlarınızda birikmiş mil puanlarınızı, süratli bir şekilde nakit veya akıllı cihazlara dönüştürebilmek için, iletişim kanallarımızdan tercih ettiğiniz yöntem aracılığıyla tarafımıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

WhatsApp chat