Mil Puan Satış

Kredi kartları günümüzün vazgeçilmez kolaylıklarından biri. Çağımızın yaşam standartları itibariyle, pek çok avantaj sağlayan kredi kartları, aynı zamanda ilgi alanlarına yönelik olarak sundukları çeşitli altyapılara sahipler. Miles&smiles ve Shop&miles özellikli kredi kartları, havayolu şirketlerinden uçak bileti ve yan hizmetler alınmak üzer değerlendirilebilen mil puanların toplanmasına olanak veren bir program. Alış verişler sırasında bir tür bonus sistemiyle, harcama oranına göre mil puanın toplanmasını sağlıyor. Ancak çoğu zaman toplanan bu mil puanlar, ihtiyaç olmamasından veya farkında bile olunmadığı için toplanıyor. Yüksek miktarlara ulaşan bu mil puanlar, kullanım alanı da bulunamadığı için atıl bir kaynak oluşturuyorlar. Bu soruna çözüm olarak geliştirdiğimiz Mil Puan Satış sistemimiz, değerinde olacak şekilde birikmiş mil puanların satılmasını ve erişilebilir bir kaynağa dönüşmesini sağlıyor.

Mil Puan Satış işlemi Nasıl Yapılıyor?

Platformumuz üzerinde bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla tarafımıza ulaştığınızda, kartınızda birikmiş olan mil puanların analizi yapılıyor. Mil puan oranının belirlenmesinin ardından değeri hesaplanarak tarafınıza bildiriliyor. Ardından istenilen transfer yöntemiyle mil puanlarınızın süratli bir şekilde satışını gerçekleştiriyoruz. Mil Puan Satış sistemi, resmi bir yöntem değildir. Buna karşılık herhangi bir kural ihlalinin gerçekleşmesi de söz konusu değildir. Bu sebeple kredi kartınız veya bankanız tarafından herhangi bir yaptırımla karşılaşma olasılığınız bulunmaz. Mil puanı satma talebiniz, güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilecek bir uygulamadır.

Mil Puanları Satışı Yasal mı?

Mil Puan Satış işlemi güvenli ve süratli bir şekilde gerçekleştirilebilen bir işlemdir. Birikmiş mil puanlarının tasarrufu, kart sahibinindir. Kartınızda var mil puanları, yine uçak bileti alımı veya yan hizmet alımlarında kullanılabilir. Dolayısıyla herhangi bir kural ihlalinin yapılması da söz konusu olamaz. Bu sebeple resmi bir yöntem olmasa da, mil puanları yine kullanılabilecekleri alanlarda kullanılır. Mil puan satma talepleri de bu anlamda yasaldır.

Havacılık sektöründe uzun süreler boyunca, farklı kademelerde uzmanlaşmış bir ekip tarafından, kredi arktı kullanıcılarının bu sorununa çözüm olarak geliştirilmiş olan sistem, yüzlerce memnun müşteri portföyünün kısa süre içerisinde oluşmasını sağlamıştır. Birikmiş ve bir anlamda atıl olarak durmakta olan mil puanlarının satışı veya çeşitli metalarla takas edilmesi sistemimiz, her geçen gün daha fazla kişiye ulaşmaya devam ediyor. Mil Puan Satış işlemlerini gerçekleştirebileceğiniz web platformumuz, ayrıca mil puanlarınızı akıllı cihazlarla takas edebilmenize olanak veren programlarda uyguluyor. Bir tür takas sistemi olan Mil Puan Takası, puanlarınızın değeri karşılığında seçtiğiniz, Iphone, Blackberry, Samsung gibi, alanında lider akıllı cihaz modelleriyle takas edilebiliyor.

Mil Puan Satış İşlemi Güvenli mi?

Havacılık sektöründe halen hizmet sunmakta olan ekibimizin ortak girişimi olan Mil Puan Satış işlemleri, teknolojinin sunduğu en yüksek yazılım güvenliğiyle sunuluyor. Tamamen yasal bir işlem olan mil puanı satma işlemleri, kısa süre içerisinde puanlarınızın transferinin gerçekleşmesi ve ardından nakit veya takas sistemiyle karşılığını alabilmenizi sağlıyor. Mil puanı satma talepleriniz en kısa süreler içerisinde değerlendirilerek, biriken puanlarınız aktif bir kaynak haline dönüştürülüyor.

Mil puanı satış işlemleri, genellikle puanların var olan başka bir karta transfer edilmesi yöntemiyle satın alınıyor. Mil puanların devri, Kredi kartınızdan puan aktarılan kredi kartına aktarım nedeniyle, takibini yapabileceğiniz özel bir durum oluşturuyor. Yasal ve aynı zamanda kural ihlaline meydan vermeyen bu yöntem, tamamen güvenli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Mil puan toplama özelliğine sahip kredi kartı sahibiyseniz, birikmiş Mil puan satışı, mil puan satış ve mil puan takas işlemlerinin tümünü, uzman kadromuz tarafından güvenli ve süratli bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Kategoriler: Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat