Maximiles Mil Puan Takas

Maximiles Türkiye İş Bankası tarafından hazırlanmış, özel bir altyapı ve özel avantajlar sunan bir kredi kartı. Tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebildiğiniz bu kredi kartı, aynı zamanda çeşitli kampanyalarla yüksek avantajlar oluşturuyor. Ancak kredi kartının en önemli özelliğinin, yapılan tüm harcamalardan değişen oranlarda mil puanı biriktiriyor olması. Alış verişler sırasında çok geniş bir yelpazede avantajlar oluşturan bir kredi kartı olması, sıklıkla kullanılmasına neden oluyor. Bu yoğun kullanım aynı zamanda da yoğun bir şekilde mil puanı biriktirmek sonucunu oluşturuyor. Biriken bu mil puanlar, uçak bileti alımı veya hava yollarıyla ilgili yan hizmetlerin alımı sırasında kullanılabiliyor. Yoğun bir şekilde biriken mil puanlar, çoğunlukla ya ihtiyaç fazlası oldukları için ya da ihtiyaç duyulmadıkları için ciddi bir atıl kaynak haline dönüşüyor. Zaman sınırlaması bulunan mil puanlar, kullanılmadığı takdirde siliniyor. Bu büyük soruna çözüm olarak geliştirdiğimiz Maximiles Mil Puan Takas programı sayesinde, tüm mil puanlarınızı değerinde bir şekilde kullanma şansı elde ediyorsunuz.

Maximiles Mil Puan Takas Programı Nedir?

Maximiles Mil Puan Takas programı, birikmiş olan mil puanların değeri karşılığında akıllı cihazlarla takas yapabildiğiniz bir barter sistemidir. Maximiles kredi kartında birikmiş, zamanı dolmak üzere ve kullanılamayan mil puanlarının silinmeden aktif bir kaynak olarak kullanılmasını sağlayan maximiles barter programı, Iphone, Blacberry gibi alanında en önemli markaların akıllı cihazlarıyla, maximiles mil puanlarınızın takası işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Yasal ve yüksek güvenlik önlemleriyle gerçekleştirilebilen bu işlem, son derece süratli bir şekilde tamamlanabiliyor.

Maximiles kredi kartının farklı ve avantajlı dünyasının tüketicilere sunduğu olanaklar, aynı zamanda çok yoğun bir şekilde mil puanı birikimine neden oluyor. Maximiles bu mil puanların tasarrufu ise Kredi kartı sahiplerine ait olacak şekilde hazırlanmış bir program. Ancak mil puanların kısıtlı kullanım alanına sahip olması, yoğun birikme oranına ters bir şekilde sürekli olarak ihtiyaç fazlası bir konumda oluyor. Bu türlü durumlarda mil puanları kullanılamadığı için zaman sınırlaması nedeniyle siliniyor ve hak kaybı yaşanmış oluyor.

Maximiles Mil Puan Takas Programı Nasıl İşliyor?

Maximiles Mil Puan Takas programı, maximiles kredi kartı sahiplerinin mil toplama özelliği nedeniyle birikmiş olan mil puanlarının, Akıllı cihazlarla takas yapılması mantığına dayanıyor. Maximiles kredi kartı sahibi herkesin talep edebileceği bu hizmet, web platformumuzda bulunan iletişim kanlarlımız aracılığıyla tarafımıza ulaşmanız ve hizmet talebinde bulunmanızla birlikte verilebiliyor. Tarafımıza hizmet talebinin ulaşmasının ardından yapılan bir ön incelemede, kredi kartınızda bulunan mil puanı bakiyesi belirleniyor. Belirlenen bakiyenin ederi karşılığında kullanıcımız tarafından seçilen akıllı cihaz karşılığında, mil puanlarının takas işlemi gerçekleştiriliyor. Maximiles Mil Puan Takas programı, birkaç saat içerisinde tamamlanabilen ve üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturmayı hedeflemiş bir çözüm olarak geliştirildi.

Maximiles Mil Puan Takas Programı Güvenli mi?

Maximiles Mil Puan Takas programı, yüksek yazılım güvenliği ve binlerce referansa sahip kuruluş güvencemizle sunulan bir hizmet. Her açıdan tüketici de memnuniyet oluşturmak adına, sektörel sorunlara çözüm oluşturan fikirler geliştiren kuruluşumuz, benzersiz hizmetlerini sürekli olarak daha nitelikli şekilde sunmanın yollarını arıyor. Yasal bir zeminde sunulan tüm hizmetlerimiz, şeffaflık ilkesiyle sunuluyor. Sektörün ve tüketicilerin sektörle ilgili yaşadığı sorunların tamamına çözüm geliştirmeyi hizmet amacı olarak benimsemiş kuruluşumuz, Mil puanı takas, Mil puanı barter, mil puanı satış ve mil puanı satışı işlemlerini gerçekleştirebilen, farklı program altyapılarına sahip. Mil puanlarınızın yok olmasını engellemek ve aktif bir kaynağa dönüşmesini sağlamak için, hizmetlerimizle ilgili daha detaylı verilere, iletişim kanallarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

WhatsApp chat